SPARING CAMP 7 PROBĚHL ÚSPĚŠNĚ

37 závodníků a trenérský doprovod se zúčastnili sedmého ročníku Sparing Campu v Českých Budějovicích. Tato velmi oblíbená akce měla opět velký přínos pro začínající závodníky (kteří v průběhu dne načerpali cenné závodní zkušenosti odpovídající několika turnajům) stejně tak, jako pro pokročilejší borce, kteří si rozšířili své spektrum sparingpartnerů daleko nad rámec svého oddílu i republiky. Kataři měli možnost trénovat pod nejlepšími trenéry a aktivními závodníky - reprezentanty z Čech a Slovenska a všichni poměřovali své síly a navzájem se učili s téměř 300 závodníky z Čech, Slovenska a Maďarska.

Výkony všech libereckých zaslouží pochvalu a za vyzdvihnutí rozhodně stojí postup do finálového bloku Fíly Horňáka, který podlehl maďarskému protivníkovi v chlapecké U10 a Aničky Harries, které se nepodařilo získat pohár v kategorii dívek U14, když prohrála s domácí Andreou Květoňovou. Všem účastníkům děkujeme za kvalitní reprezentaci klubu, rodičům - fanouškům za hezkou atmosféru a těšíme se, na zúročené zkušenosti a vylaďenou formu za 2 týdny v Praze! MČR už čeká! 

17.11.2016 v 23:49, Petra Piskačová

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

Předvánoční aktivity závodníků
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2021 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS