NÁBOR 2018/2019

Máte zájem o hodiny pohybové přípravky a karate? Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.

Postup je následující:

1) Přijďte ZDARMA na zkušební hodinu dle rozvrhu, který bude brzy uveřejněn
2) S sebou: sportovní oblečení a pití (obuv, kimono apod. není třeba)
3) Pokud se Vám hodina bude líbit, administrátor SK nebo trenéři Vám vysvětlí postup přihlášení, systém plateb apod:

a) Vyplníte Elektronickou přihlášku (http://www.skkarate-liberec.cz/prihlaska.htm)
b) Vyplníte dodatek k elektronické přihlášce a souhlas se spracováním údajů
c) Zaplatíte členský poplatek dle skupiny

Více informací Vám rádi poskytneme na administrátorském emailu: karateadmin@volny.cz a telefonních číslech hlavních trenérů: Petra Piskačová (603371923), Pavel Horňák (604582026) a pomocných trenérů: Hana Dostálová (737141231), ... Sledovat nás můžete i na Facebooku. Úřední hodiny administrativy jsou: PO 16:45 - 19:00, ÚT 16:00 - 18:00 a ČT 16:00 - 18:00, vše v TV Barvířská.

NÁBOR PROBÍHÁ DO TĚCHTO SKUPIN: (Brzy budou doplněny konkrétní dny a hodiny jednotlivých skupiny)

Pohybová přípravka 2-3 roky
Hodina pro nejmenší, kam mají možnost (ale ne povinnost) aktivní účasti i rodiče. Cílem tréninků je přirozené a zdravé rozvíjení základních motorických schopností dítěte prostřednictvím hry. Chceme, aby byly děti veselé, zdravé a pružné a získali přirozený pohybový základ a pozitivní vztah ke sportování.

Pohybová přípravka 4-6 let
Skupina pohybové přípravky u nás funguje s výbornými výsledky nejdéle v republice. Letos jsme vzhledem k velkému zájmu poprvé přistoupili k rozdělení skupiny tak, abychom mohli hodiny ještě více přizpůsobit potřebám dětí. Náplní hodiny jsou pohybové hry, atletická a gymnastická cvičení s využitím nejrůznějších pomůcek a základy karate, vše zábavnou a zdravou formou.

Začátečníci 6-8 let
Skupina mladších začátečníků navazuje na pohybovou přípravku. Pokud zvažujete, zda je pro Vaše dítě vhodná náborová skupina karate, nebo ještě pohybová přípravka, nezoufejte - tréninky lze po dohodě s hlavním trenérem vyzkoušet, vhodně zvolit a případně i nakombinovat. Karate se zde vyučuje 2x týdně opět se zaměřením na kvalitní a pestrou fyzickou přípravu hravým způsobem. 

Začátečníci 9-14 let
Náborová skupina starších dětí a mládeže umožňuje o něco málo intenzivnější trénink s využitím nejrůznějších pomůcek. I v tomto případě se děti mohou těšit na gymnastickou, atletickou a kvalitní kondiční přípravu.

Dospělí
Skupina dospělých do svého přátelského kolektivu ráda přivítá jak bývalé karatisty, tak úplné začátečníky. S karatem se dá začít v jakémkoliv věku, důkaz toho jsou i spokojení cvičenci nad 60 let. Naše dveře jsou Vám otevřené ať už se zajímáte o východní filozofii, práci na své kondici, nebo o základy sebeobrany.

17.08.2018 v 15:48, Hana Dostálová

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NEJBLIŽŠÍ UDÁLOST

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

Vánoční cena - Mladá Boleslav
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2020 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS