NOVÉ ODDÍLOVÉ SOUPRAVY

V současné době probíhá objednávání oddílových souprav. Seznam vybavení obdržíte  prostřednictvím emailu, v tištěné podobě na tréninku a nebo v uzavřené facebookové skupině (karate bazárek), který zpracovali pánové Rajtr a Kubeček, za což jím tímto moc děkujeme. Materiál si prosíme dobře prostudujte a dále postupujte dle pokynů.

1. výběr vybavení a velikostí (povinné pro všechny závodníky) jsou bunda a kalhoty + tričko (bez límečku), ostatní dle uvážení, ceny v materiálech jsou pro veřejnost, o slevách a příspěvcích budete informování po schůzkách se sponzory.
2. všechny objednávky zasílejte na karateadmin@volny.cz, aby všechny objednávky mohly být sdružovány na jednom místě, nebo je odevzdejte na tréninku do 20.4.
3. Pozor! Za výběr velikostí jsou zodpovědní rodiče (členové) a na pozdější  reklamaci / výměnu nebude brán zřetel (nebo si je bude muset člen zajistit sám)

11.04.2018 v 21:42, Piskačová Petra

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

ODDÍLOVÁ AKCE 2.část
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2018 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS