OLYMPIÁDA MLÁDEŽE - ŠEST DISCIPLÍN PĚT MEDAILÍ

Ve dnech 16.-17.6.  byly dvě naše závodnice vybrány , aby reprezentovaly liberecký kraj v šesti disciplínách.

Vendy Štěpánová v kata starších žákyň porazila všechny své soupeřky a získala olympijský titul. Anička Harries podlehla až v přímém boji o bronzovou příčku, a nakonec tak obsadila 5. místo. Kata tým ve složení Vendy Štěpánová, Anička Harries (SKK Shotokan Liberec) a Matěj Štěpán (Gryf, z.s.), který trénoval pod trenérkou Petrou Piskačovou, podlehl až ve finále a vybojoval tak stříbrnou medaili pro Liberecký kraj. Středa patřila soutěžím kumite. Medailová sbírka z olympiády dětí a mládeže se rozrostla,Vendy a Anička ve svých individuálních kategoriích vybojovaly bronzové medaile a pomohli ke stříbru v kumite týmů. Holky tak proměnily pět ze šesti  soutěžních šancí v medaili. Gratulujeme!!!

16.06.2015 v 14:46, Petra Piskačová