PROBĚHL NÁRODNÍ POHÁR V LIBERCI!

Tuto neděli měl po letech náš oddíl příležitost pořádat soutěž pod záštitou Českého svazu karate, a to hned 2. kolo Národního poháru dorostu, juniorů, U21 a seniorů a 2. kolo ligy družstev. Díky obětavým rodičům a dětem, kteří po celý den pracovali jako skvělý tým se podařilo vše zvládnout, a to navíc v milé a přátelské atmosféře - Za to jim patří velký díky! Na stránce karate records je kvalita turnaje zatím hodnocena na 83,93%, což nás moc těší.

Celý den byl ještě ověnčen výbornými výkony našich oddílových a SCMkových kolegů. Ač se polovina startujícího libereckého pole skládala z ostaršených žáků, který soutěžili i s o několik let staršími soupeři, podařilo se SK Karate - Shotokan Liberec vybojovat 6 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile a další 4 repasáže těsně pod stupni vítězů. Náš tým tak obsadil 4. příčku v žebříčku klubů se ziskem 306 bodů. Gratulujeme a děkujeme všem závodníkům, organizačnímu týmu i trenérům!!! 

29.05.2017 v 09:40, Hana Dostálová

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NEJBLIŽŠÍ UDÁLOST

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

1. kolo Libereckého poháru talentů
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2020 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS