ÚSPĚCH NA MISTROVSTVÍ ČR

Naši závodníci na MČR získali tři tituly mistra ČR ( H.Dostálová, E.Pelikánova, M.Jansa). Čtyři tituly vicemistra ČR ( V.Štěpánová, J.Vlček, D.Nevrkla, kata tým žáci-Jirsa,Kolář,Jansa)a šest bronzových medailí ( T.Vacek kata i kumite, M. Malý, A.Harries,M.Jansa,H.Dostálová,) úžasné výkony prodávali i závodníci Muzikarova, Francová, Harciníková, Jirsa, Lenderova , Jirsa, Kittner, Kalivodová. , Knížek , kteří skončili těsně za stupni vítězů a prohráli v přímých bojích o třetí místa . Děkujeme i všem ostatním za vzornou reprezentaci . Opět jsem obhájilx třetí příčku ze vsech oddílů ČR a v žácích dokonce příčku druhou! Úžasný výkon podal i nas externí trenér L. Janda na kata, který obhájil titul mistra ČR . Chválíme v neposlední radě i Vojtu Konopu za jeho rozhodování.

06.12.2015 v 19:19, Petra Piskačová