V PRAZE JSME PROVĚŘILI FORMU ... CINKLO 14 MEDAILÍ

Na sobotním 3. Kole Národního poháru dorostu, juniorů, U21 a seniorů v Praze startovalo 11 našich závodníků, a v tomto počtu (a s ostaršenými žáky do kategorie dorostu) se nám podařilo vybojovat 14 cenných kovů a bronzovou oddílovou příčku.

Zlatou příčku obsadili Tomáš Vacek (kata dorostenci), 2x Ondřej Košťál (kumite U21 do 75kg a muži do 75kg), 2x Hana Dostálová (ženy nad 68kg a ženy Open), Klára Francová (dorostenky do 47kg), Vendula Štěpánová (dorostenky do 54kg) a kata tým (Francová, Harciníková, Muzikářová).

Svou soupeřku našla až ve finále Anna Harciníková, která obsadila v disciplíně kata dorostenek druhé místo. Bronz vybojovali Vendula Štěpánová (kata dorostenky), Jaroslav Vlček (kata muži U21), Anna Harciníková (dorostenky do 54kg), Elvíra Djemileva (ženy do 68kg) a Jan Paulík (muži nad 84kg). Těsně pod stupni vítězů skončili Anna Harries a Klára Muzikářová na nepopulárním 5. a 7. místě, nicméně si budou moci spravit chuť za 3 týdny v Karlových Varech na Mistrovství Republiky, kam se nominovaly svými výbornými výkony v průběhu sezóny.

Momentálně je na MČR  z libereckého Shotokanu nominováno 43 závodníků! Moc děkujeme všem závodníkům, trenérům i fanouškům!

13.11.2017 v 14:31, Hana Dostálová
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2018 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS