VELIKÝ ÚSPĚCH ODDÍLOVÉ AKCE

V sobotu 15.6. se již po 16. konala oddílová akce pod záštitou Libereckého kraje, zaměřená na naše nejmladší karatisty,letošní nováčky, mírně pokročilé a nejmladší závodníky SK.  Nejstarší závodníci se po celý den starali o své mladší kamarády. Vynikající atmosféru podtrhla i veliká účast a to více než 250 lidí.

V dopoledním bloku se v devíti soutěžních kategoriích utkalo téměř 80 mladých karatistů. Velký úspěch zklidily i nově zařazené soutěže kata tým a soutěž rodič - dítě, na kterou řada necvičících rodičů trénovala pod vedením trenérů téměř měsíc a půl a předvedli opravdu úctyhodné výkony.

V odpoledním bloku pak téměř hodinu předváděli všem svým rodinným příslušníkům, kamarádům,známým a příznivcům našeho SK  všichni členové ukázky, které nacvičovali několik týdnů. Od malých předškoláků 3-6 let, přes všechny technické stupně , naše nejlepší závodníky, až po hlavní trenéry Petru a Pavla a jejich malého Filípka, ti všichni ukázali jak poctivě se připravují, a jak se za celý rok zlepšili ve svém umění karate. Zároveň se potvrdilo, že tento oddíl je nejenom špičkou v závodění, ale že jeho zaměření je opravdu všestranné a není věková kategorie, která by si zde nenalezla své místo.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteží pomohli sehnat  bohaté ceny pro medailisty, ale i ceny útěchy pro děti bez umístění.

Jmenovitě  Liberecký kraj, Mami Rádlo - p. Malý , Ravy cz a.s., Folda s.r.o., Hubka, Petrášek a vnuci, Aldem s.r.o., Aleš Jeřábek, p. Folbergerová, p. Mudr. Holcová, p. Vlčková, JUDr. Kouba - Diamo.

Za mediální podporu děkujeme Libereckému deníku a Liberec mě baví.

Zároveň moc děkujeme všem maminkám, které vytvořili vynikající občerstvení, které bylo podáváno všem přítomným po celý den zdarma, a všem co poskytli zázemí této jedinečné akci,

19.06.2013 v 22:55, Petra Piskačová
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2021 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS