Z MČR JSME PŘIVEZLI TITUL NEJLEPŠÍHO ZÁVODNÍKA, NOMINACI NA ME, 6 MISTRŮ REPUBLIKY, 10 VÍCEMISTRŮ A 9 BRONZŮ!!!

Na Mistrovství České republiky získal Filip Horňák titul nejlepšího závodníka turnaje a dále jsme vybojovali 6 titulů Mistra ČR, 10 stříbrných medailí a 9 bronzů. Celkové vybojoval oddíl republikový bronz mezi kluby a v žákovských kategoriích se posunul dokonce na příčku stříbrnou. Vendula Štěpánová vybojovala nominaci na únorové Mistrovství Evropy v Soči a velmi úspěšné bylo co do medailí a nominací i SCM Liberec.

A jak jsme si vedli?:

Na stupeň nejvyšší se při předávání pohárů mistrům České republiky pro rok 2017 postavili Petra Kolářská (kata masters ženy U45), Filip Horňák (kumite ml. žáci do 32kg), Tomáš Vacek (kumite st. žáci do 52kg), Klára Muzikářová (kumite st. žákyně do 50kg), Vendula Štěpánová (kumite dorostenky do 54kg) a Hana Dostálová (kumite ženy nad 68kg).

Stříbro vybojovali Filip Horňák (kata ml. žáci 7-9 let), Vendula Štěpánová (kata dorostenky), kata tým mladší žákyně (Biriucová, Majbová, Rajtrová), kata tým muži (Jízdný, Knížek, Plaček), Šimon Harvilko (kumite ml žáci do 27kg), Daniel Kolář (kumite ml. žáci 10-11 do 41kg), Matyáš Bakrlík (kumite st. žáci do 60kg), Anna Harciníková (kumite st. žákyně do 50kg), Matyáš Malý (kumite dorostenci do 63kg) a Ondřej košťál (kumite muži do 75kg).

Bronz získali Taisia Biriucová (kata ml. žákyně 7-9 let), Tomáš Vacek (kata st. žáci), Anna Harciníková (kata st. žákyně), kata tým mladší žáci (Harvilko, Horňák, Jízdný), kata tým starší žákyně (Francová, Harciníková, Muzikářová), Dominik Faltus (kumite ml. žáci nad 32kg), Jakub Jízdný (kumite ml. žáci 10-11 do 30kg), Matyáš Jansa (kumite ml. žáci 10-11 do 35kg), Nela Rajtrová (kumite ml. žákyně 7-9 nad 30kg) a Ondřej Košťál (kumite muži U21 do 75kg)

Těsně pod stupni vítězů a medailovými branami zůstali Šimon Harvilko (kata ml. žáci 7-9 let), Klára Muzikářová (kata st. žákyně), Jaroslav Vlček (kata muži U21), Ctibor Jízdný (kata masters U50), Miroslav Pluhař (kumite ml. žáci 10-11 do 39kg), Max Fiala (kumite dorostenci do 57kg), Hana Dostálová (kumite ženy open), Nela Rajtrová (kata ml. žákyně 7-9 let), Daniel Nevrkla (kata st. žáci) a kata tým st. žáci (Kolář, Jansa, Kittner).

Děkujeme všem trénérům (Petře Piskačové,Pavlu Horňákovi,Haně Dostálové,Jaroslavu Vlčkovi,Petře kKolářské),starším závodníkům za pomoc při soutěžích žáků a mentálnímu koučovi Ondrovi Petrovi za jejich práci, rodičům za podporu, fandění, transparenty a celkovou atmosféru a závodníkům za jejich úsilí a výkony.V neposlední řadě Vojtovi Konopovi za skvělé výkony v roli rozhodčího, který jako jeden z mála zvládl svou roli na výbornou.

04.12.2017 v 19:40, Hana Dostálová
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2018 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS