Z POHÁRU NADĚJÍ A NÁRODNÍHO POHÁRU JSME PŘIVEZLI 10 MEDAILÍ

V sobotu 13. dubna proběhl v České Lípě Pohár nadějí a 1. kolo Národního poháru. Na obě soutěže celkem náš oddíl vyslal 31 závodníků, včetně úplných závodních začátečníků. Na poháru nadějí byli v kata úspěšní: Klárka Muzikářová (3. místo - kata žákyně do 9 let), Tadeáš Jirsa (2. místo - kata žáci do 8 let), Eliška Nevolová (3. místo - kata starší žákyně 12-13 let). V postupové soutěži Národní pohár bodovali v kata: Tomáš Vacek (2. místo - kata mladší žáci 7-9 let) a Míša Bartoňová (3. místo - kata starší žákyně 12-13 let).

Odpoledne patřilo soutěži kumite. Zde naši závodníci získali celkem 5 medailí: Adam Kanaloš (3. místo - kumite žáci 7-9 let +32kg), Vacek Tomáš (3. místo) a Dan Nevrkla (1. místo, oba žáci 7-9 let do 27kg), Míša Bartoňová si zopakovala bronz z kata v žákyních do 42 kg a Ondrovi Košťálovi uteklo finále jen o fous a získal 3. místo v dorostencích do 52 kg. Na závěr musíme pochválit naše zápasové benjamínky: Alexe Fialu, Filipa Horáčka, Vláďu Kornijenka, Denisku Ramseidlovou, Matyáše Malého, Štěpána Rychteru a Lucku Demčákovou, kteří se odvážně pustili do svých prvních zápasů a s trochou tréninku a zkušeností můžou být určitě příště psáni výše, mezi medailisty.

15.04.2013 v 10:17, Hana Dostalova
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2021 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS