ZPRÁVY Z ME V SOČI

Právě se koná 45. Mistrovství Evropy dorostu, juniorů a U21 WKF - jediné olympijské federace karate. My máme v ruském Soči hned několik želízek v ohni:

Vendy Štěpánová - kumite dorostenky do 54kg - pá | 2.2. | 13:35 místního času
Porazila v prvním kole UDVARI ZSOFIA (HUNGARY,HUN). V druhém kole narazila na Rusku GOLUBEVA VALERIIA a ta bohužel prohrála o postup do finále. Vendy tak o kousek do repasáže nepostoupila.

Matyáš Malý - kumite dorostenci do 70kg - pá | 2.2. | 14:20
V prvním kole prohrál s IVANOVIC NIKOLA (SERBIA,SRB) a po prohře Srba se bohužel bojů o bronz nezúčastnil.

a z SCM Liberec:

Filip Černík - kumite junioři do 76kg - so | 3.2. | 13:00
V prvním kole zvítězil nad LITTICH STANISLAV (GERMANY,GER), v kole druhém však podlehl Norovi, který se do finále neprobojoval, a tak se ani Fíla nemohl utkat o bronz.
Filip Krišal - kumite dorostenci do 57kg - pá | 2.2. | 12:30
V prvním kole porazil NAGY MATE (HUNGARY,HUN), v kole druhém však nestačil na BAYLAN MUMINCAN (TURKEY,TUR). Ten bohužel vypadl o postup do finále, a tak Fíla do bojů o bronz těsně nezasáhl.
Petr Podrábský - kumite junioři do 61kg - so | 3.2. | 11:15
V prvním kole porazil BERTHON ENZO (FRANCE,FRA) 2:0, v druhém kole však prohrál se Španělem. Ten se do finále nedostal, a tak ani Petr nezasáhl do bojů o bronz.
Daniel Drábek - kumite muži U21 do 60kg - ne | 4.2. | 10:50
Dan měl v prvním kole volný los, v kole druhém však těsně (2:1) prohrál s portugalským závodníkem. MOREIRA DIOGO je do finále neprobojoval, a tak se Dan o bronz poprat nemohl.
Martin Drábek
- kumite dorostenci do 52kg - pá | 2.2. | 12:30
V prvním kole za stavu 1:1 těsně prohrál s ABDELMALKI ANASS (BELGIUM,BEL), který pak v dalším kole prohrál, a tak Martin do bojů o 3. místo nezasáhl.

FANDĚTE S NÁMI!!! V Soči (Krasnodarský kraj, Rusko) je o 2 hodiny více než u nás - časy startu jednotlivých kategorií jsou dle času v Soči, pro sledování zápasů online 120 minut uberte :-).

Příspěvky celé reprezentace můžete sledovat na Facebooku (Czech National Karate Team).

31.01.2018 v 11:55, Hana Dostálová