CROATIA OPEN - RIJEKA

Poslední zářijové dny patřili ve světě olympijského karate Croatia Open, jednomu z největších turnajů v Evropě. Na osmi zápasištích bojovalo po tři dny téměř 1500 závodníků z 25 zemí světa a SK Karate – Shotokan Liberec na této horké půdě vybojoval dva bronzy a další cenná umístění těsně pod stupni vítězů. Ti, kteří nejeli do Rijeky, reprezentovali oddíl na Bohemia Open v Českých Budějovicích. Čtyřčlenná výprava libereckých zde získala 7 medailí, a tak víkendovou bilanci navýšila na celkový počet devíti cenných kovů!

Po 900 kilometrech čekali v Rijece hned v pátek odpoledne dorostence jejich první starty. „Největší zlepšení zaznamenali naši závodníci v oblasti rychlosti a dynamiky, kde se ukázala kvalitní letní příprava a nový systém tréninků od letošního září.“, uvedla Petra Piskačová, hlavní trenérka SK a předsedkyně státní reprezentace. Anna Harries vybojovala v dorostenkách nad 54kg  9. Místo.

Sobota patřila seniorům a juniorům. Všechny juniorské kategorii obsadili „ostaršení“ dorostenci a dorostenky, tedy to byl pro všechny druhý soutěžní den. „Naši závodníci zde uplatnili vysokou úroveň fyzické kondice i dostatek zkušeností se světovým karate. V těchto „ostaršených „ kategorii si vedli výborně a předvedli ještě výraznější výkony, než v pátek. Mnoho proher bylo opravdu těsných při nerozhodném stavu a nebo o jeden bod.“   V neděli poměřili své síly žáci a všechny kategorie disciplíny kata. Medaile cinkla v kategorii mladších žáků do 30kg, kde obě bronzové pozice vybojovali liberečtí – Filip Horňák a Šimon Harvilko. Skvělé výsledky zaznamenali i „kataři“, kde Tomáš Vacek v kategorii dorost prohrál až o postup do finále a obsadil celkové 5. místo, Jaroslav Vlček 7.místo v kategorii kata U21 a Anna Harciníková 7.místo. Nezanedbatelný byl i výsledek Kláry Muzikářové, která zaznamenala prohru až ve čtvrtém kole této disciplíny.

Alespoň trochu toho moře v pauze :-)Squadra azúra :-DŠikulky na bedně

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NEJBLIŽŠÍ UDÁLOST

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

Cvičení rodičů s dětmi
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2019 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS