KALENDÁŘ AKCÍ

TERMÍN TYP UDÁLOST MÍSTO
23.03.2019 - 24.03.2019 soustředění Soustředění reprezentace se školením rozhodčích Brno
28.03.2019 - 31.03.2019 závod Mistrovství Evropy seniorů Guadalajara, Španělsko
30.03.2019 závod Arawaza cup Halle, Lipsko
30.03.2019 závod Pohár nadějí - Beginners Nový Bor
06.04.2019 závod Pohár nadějí Česká Lípa
07.04.2019 závod Národní pohár dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 1.kolo Česká Lípa
19.04.2019 - 21.04.2019 závod K1 Premier League Rabat, Maroko Rabat, Maroko
26.04.2019 - 28.04.2019 závod Balkan Championships
28.04.2019 závod Finále Ústecké regionální ligy + Beginners
03.05.2019 - 05.05.2019 závod K1 Youth League Limassol, CYP Limassol, Kypr
04.05.2019 - 05.05.2019 závod Czech Karate Open Cup Ústí nad Labem
12.05.2019 závod Májový pohár nadějí Lovosice
17.05.2019 - 19.05.2019 závod K1 Series A Istanbul Istanbul, Turecko
18.05.2019 - 19.05.2019 závod Euro cup Zell am See
01.06.2019 závod Národní pohár dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 2.kolo Hradec Králové
02.06.2019 závod 2. kolo Ústeckého regionálního poháru
07.06.2019 - 09.06.2019 závod K1 Premier League Shanghai Shanghai, Čína
08.06.2019 závod Národní pohár žactva - 1.kolo České Budějovice
15.06.2019 závod Krajský přebor ÚSKe Česká Lípa
15.06.2019 závod Pardubice Open Pardubice
21.06.2019 - 23.06.2019 závod K1 Series A Montreal Montreal, Kanada
22.06.2019 ostatní ODDÍLOVÁ SOUTĚŽ Liberec, ZŠ Barvířská - velká tělocvična
29.06.2019 - 08.07.2019 soustředění WKF CAMP Umag + Youth League Umag, Chorvatsko
29.06.2019 - 30.06.2019 závod Evropské hry Minsk Minsk, Bělorusko
11.07.2019 - 20.07.2019 soustředění Letní soustředění závodníků "A" Harrachov
06.08.2019 - 14.08.2019 soustředění Soustředění BAKU (AZE) Baku, Azerbajdžán
17.08.2019 - 23.08.2019 soustředění National Camp Jizerka Jizerka
24.08.2019 - 31.08.2019 soustředění Letní pobyt dětí Bílý Potok Bílý Potok
31.08.2019 - 01.09.2019 závod Basel Open Basilej, Švýcarsko
06.09.2019 - 08.09.2019 závod K1 Premier League Tokyo Tokyo, Japonsko
14.09.2019 - 15.09.2019 závod Budapest Open Budapešť, Maďarsko
20.09.2019 - 22.09.2019 závod K1 Series A Santiago, Chille Santiago, Chille
27.09.2019 - 29.09.2019 závod K1 Youth League Mexico Mexico
28.09.2019 - 29.09.2019 závod GP Pilsen Plzeň
29.09.2019 závod Národní pohár dorostu, juniorů, U21 a seniorů + ČLK - 3.kolo Praha
04.10.2019 - 06.10.2019 závod K1 Premier League Moskva Moskva, Rusko
05.10.2019 závod Národní pohár žactva - 2.kolo
11.10.2019 - 13.10.2019 závod Polish Open Bielsko - Biala, Polsko
19.10.2019 závod Northbohemia Ústí nad Labem
23.10.2019 - 27.10.2019 závod Mistrovství světa dorostu, juniorů a U21 Santiago, Chille
26.10.2019 závod Velká cena Ústí nad Orlicí (Generali Cup) Ústí nad Orlicí
02.11.2019 - 03.11.2019 závod Karate Grand Prix Ostrava Ostrava
09.11.2019 závod Národní pohár žactva - 3.kolo
16.11.2019 - 17.11.2019 závod Kvalifikační turnaj + MČR Beginner
29.11.2019 - 01.12.2019 závod K1 Premier League Madrid Madrid, Španělsko
07.12.2019 - 08.12.2019 závod Mistrovství ČR
13.12.2019 - 15.12.2019 závod K1 Youth League Caorle Caorle, Itálie
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2019 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS