NOVINKY TRÉNUJEME NA DÁLKU!

VÁŽENÍ RODIČE A ČLENOVÉ

Vzhledem k neustále trvajícímu nouzovému stavu bohužel nemůžeme trénovat spolu v tělocvičně, ale v současné době je vytvořena skupina závodníků,rodičů a dětí, která pravidelně trénuje.

Forma tréninků v následujících dnech:

1. základní verze :jednou týdně zašle trenér tréninkový plán i s úkoly pro každou skupinu, který můžete, ale nemusíte dodržovat. 
2. pokročilejší verze : kdo má zájem se připojit k tréninkům intenzivnější spolupráce, bude připojen na skupinu v messengeru (nebo WhatsApp pokud nemáte možnost messenger) , kde bude trenér každý den zadávat úkoly. Podmínkou této skupiny je zapojovat se do aktivit a reagovat na dané úkoly(mohou se zapojit i rodiče a ostatní členové rodin)
3.tréninkové deníky SK - jsou přílohou a slouží pro závodníky A skupiny a reprezentanty (ti toto mají povinné) - posílat každý týden v neděli na karateliberec@volny.cz, ale i pro ostatní skupiny pokud mají zájem (tito to neposílají, ale po návratu do TV toto přinesou na trénink

Pokud máte zájem, připojit se oslovte trenérku Piskačovou SMS, mailem na karateadmin@volny.cz nebo na oddílovém facebooku a ona Vás připojí do dané skupiny (nutné je napsat zda máte messenger a pod jakým jménem a nebo WhatsApp)

zatím Vás všechny zdravíme a držte se!!!

 

 

18.03.2020 v 21:00, Petra Piskačová

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NEJBLIŽŠÍ UDÁLOST

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

Borovice - den 1 a den 2
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2020 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS