Nábor

Nábor

Nábor

Proč právě karate u nás?

Potřebuje vaše dítě usměrňovat energii, zlepšit schopnost soustředění a pomáhat fyzickému vývoji nebo naučit zdravému sebevědomí? Karate jako systém posilující disciplínu a především kolektiv, kde dítě získá životní dovednosti a zkušenosti, které uplatní i mimo tělocvičnu.

Hlavní přínosy

Jak na první hodinu?

Na první trénink je zapotřebí mít pouze:
pohodlné tepláky nebo kraťasy, tričko (Kimono není nutné. Cvičíme na  boso na speciální podlaze (tatami), na trénink je vhodné mít pití 
rouška pro přechod na sportoviště při střídání skupin (ostatní postupy se řídí dle vládních nařízení) - při příchodu si u vstupu vydesinfikujte ruce a nasaďte roušku, přezujte se a již hurá do práce:-)
Potvrzení o antigenním testování ve škole. Test si můžete udělat i přímo na tréninku.

Pozor! na trénink není povolen vstup s příznakem jakéhokoliv respiračního onemocnění. Dále pak do prostor není povolen přístup rodičům a členům neúčastnících se tréninku. (děti si při vstupu vyzvedne trenér)

Časy a dny tréninků

na trénink přicházíme cca 10 minut před začátkem tréninku
Pondělí a středa: 16.00- 17.00 trénink dětí 6 let +
Středa: 16.00-17.00 trénink dětí 3-5 let
mládež 15+ a dospělí PO 19.30 - 20.30 kickbox / ST 19.30-20.30 karate / během října se bude v případě zájmu přidávat páteční hodina

Jak se k nám dostanete?

Na Pískovně 565/9, Liberec 12 - Staré Pavlovice, 460 14 
veřejná doprava: konečná autobusu 25 cca 5 minut chůze (kousek od restaurace "U cvičáku"), autobus 13,26,24 zastávka Letná (5 minut chůze) směr ruprechtice "Hokejka"
parkování u objektu (prosíme parkovat šikmo)

Soubory

Nábor
140.2 kB
verze 1
Mgr. et Mgr. Petr Müller
Fotogalerie
Naši partneři
Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.
Versoft s.r.o.
Liberecký kraj
Liberecká Drbna