O klubu

SK karate -  Shotokan Liberec  z.s. je oddíl s více než dvacetiletou tradicí, který navázal na předcházející úspěšný klub karate Liberec.a v současné době patří k TOP 3 v ČR.
V současné době se zaměřujeme na výuku

• karate stylu Shotokan, s možností získávání technických stupňů (pásů) a zároveň i karate jako sebeobrany. Tréninky vedeme pro všechny věkové skupiny bez omezení pro děti od 3.let ,mládež a dospělé bez omezení.
  • Tréninky sportovního karate WKF (World Karate Federation), jediného „olympijského karate“. V našem klubu mají zájemci možnost soutěží na základní i reprezentační úrovni.
  • Všeobecnou pohybovou přípravu dětí – reflexní, balanční, gymnastické, protahovací, aj. tréninky, které jsou vhodné nejenom pro karate, ale i jiné sporty v rámci všeobecné přípravě.
  • Kondiční tréninky dospělých ve všech formách jak na rekreační tak profesionální úrovni.

Oddíl je znám i díky svému profesionálnímu přístupu, zapojení rodin do svých aktivit, pořádáním kempů a táborů a zapojením externích lektorů, kteří pomáhají k rozvoji všech členů klubu.

Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.