Z KRAJSKÉHO POHÁRU PŘIVEZLI NAŠI 15 MEDAILÍ!

V sobotu 20. Května se v Lounech konalo 2. Kolo Ústeckého regionálního poháru. Mezi 303 závodníky ústeckého a libereckého kraje startovalo i 12 jednotlivců a 2 týmy našeho oddílu. Většina závodního týmů již v tomto termínu zahajovala objemovou přípravu na soustředění v Harrachově, ale i v menším počtu se libereckým podařilo vybojovat 15 medailí a 5. příčku v žebříčku klubů.

Zlatou medaili si v sobotu na krk pověsil Daniel Kolář v kumite kategorie mladších žáků do 35kg a Petra Kolářská v kata ženy masters. V těsném, stříbrném závěsu za svými oddílovými kolegy byli: Ctibor Jízdný (kata muži masters), Tadeáš Jirsa (kumite mladší žáci do 30kg), Tereza Myslivcová (kumite starší žákyně do 42kg), Miroslav Pluhař (kumite starší žáci do 39kg) a Matyáš Bakrlík (kumite starší žáci do 60kg). Bronz vybojoval liberecký kata tým žáků (Pluhař, Jirsa, Jízdný) a dvojice Myslivcová – Jirsová. V kategorii jednotlivců na třetí příčku vystoupali Tadeáš Jirsa a Jakub Jízdný (kata mladší žáci), Kateřina Jirsová (kata mladší žákyně), Petra Kolářská (kata ženy) a Jakub Jízdný (kumite mladší žáci do 30kg). Gratulujeme a děkujeme!


26.05.2017 v 11:24, Hana Dostálová
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2020 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS