LETNÍ POBYT DĚTÍ BÍLÝ POTOK - DEN 3

V pondělí nám dorazili první dopisy! Děkujeme - udělali nám radost :-). Na programu dne byl důkladný strečink a kompenzační cvičení, trénink karate (zápasy si zkusili i ti nejmenší byli skvělí!) a odpolední hry. V týmech jsme soutěžili na motivy báje o Sisyfovi a nosili vodu na čas. Netradiční překážkový běh korytem řeky nás nezaskočil a večer byl volitelný program: někteří tančili, jiní hráli fotbal a přehazovanou a umělecky založení malovali a tvořili japonské vějíře. Četli jsme si další báji, které je zasvěcen další program, a to o Theseovi, Mínotaurově bludišti a Arianině niti. Zítra se už těšíme na Olympijské hry!

Ve volných chvílích hrajeme přehazovanou ...... a pingpongHon za vodouCesta zpět s plnými kalíšky už byla o poznání opatrnější :-)Večerní tvořeníNabíráme vodu a honem zpátky donést co nejvíce v nejlepším týmovém čase :-)Týmová poradaElla a Eliška v akciMalujeme :-)Jen pozor, aby se voda nevylila :-DV přírodě se Super tým u vodopáduCesta nahoru a týmová spolupráceMladší bojovníciA ještě jedna společná pod vodopádem :-)

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

1.ročník nočního výšlapu do Jizerek
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2022 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS