LETNÍ POBYT DĚTÍ BÍLÝ POTOK - DEN 4

Hned ráno po snídani jsme ve velkém stylu zahájili Olympiádu - nechyběla vlajka, hymna, sliby ani olympijský oheň. Letos jsme pojali Olympijské hry trochu jinak. Nejen že se soutěží v týmech (součtem výsledků všech členů), ale na olympijském programu je i mnohem více disciplín, a proto jsou letos OH dvoudenní. Dnes proběhla část atletiky (sprint, skok, překážkový běh, vrh koulí), ale také speciální disciplíny jako postřehový běh ke kloboučkům a hod medicinbalem. Zlatým hřebem sportovního klání byla olympijská kvalifikace v karate (kata a kumite), kde se po náročných bojích do zítřejšího olympijského finále probojovávali ti nejlepší z každé skupiny. Večer jsme stihli táborák a pohádkovou stezku odvahy pro menší děti. Moc chválíme velké závodníky, kteří se úžasně starají o svoje malé týmové kolegy. Další skvělý den za námi a zítra hurá do druhé poloviny Olympijských her!

Zahájení olympijských herNatálka si ustlala na Tomovi při čekání na pohádkovou stezku odvahy :-)Olympijská kvalifikace v kata - nejmenší skupina Olympijská kvalifikace kumite - nejstarší skupinaPřekážkový běh a Víťa K.Fíla H. a jeho otočkaNelča R. v akciOlympijská kvalifikace kumite - 2 nejmenší skupinyPo programu spíme jako zabití :-)Olympijští finalisté závodních skupin v kataMinikumiteVe dvou se to lépe táhne Spíme po programu podruhé :-)O postup do olympijského finále v kata bojovala i skupina B2Max v letu s výborným časem Maty a jeho uramawashigeriUž umíme první katu všichni!Postřehový běh ke kloboučkůmPepča :-)Poznáte jednu z pohádkových postav ze stezky? :-DProfesionální časomíry a startovači :-)Kuba Š. a disciplína sprintČervené karkulce po stezce vyhládlo :-)Terka P. při hoduDomča ve finiši překážkové dráhyMíša M. se statečně pere s vrháním kouleDamián na překážkové drázeLůca a hod Anička H. při překážkovém běhuVojta K.Jiřík Š.Adam B.Adam H.Taička B.Buřty!Na procházce s Barleym :-)Venkovní hry Fíla se pere s medicinbalemVrháme koulí jako profíci :-DSkokEmi pojď!Dan K.

UŽIVATEL:

HESLO:

PŘIHLÁŠENÍ ČLENŮ KLUBU

KALENDÁŘ AKCÍ

NAŠI PARTNEŘI

NÁHLED Z GALERIE KLUBU

Borovice den 2-3-4-5
Website mocnak.com & cryosoft.czCopyright TOPlist© 2012 - 2022 SK Karate Shotokan Liberec   Všechna práva vyhrazena   Publikování obsahu bez souhlasu SK karate Shotokan Liberec zakázáno       RSS