JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SK

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SK

26.02.2023

O jarních prázdninách jsme si opět užili v Jizerských horách. 
V Bílém Potoce, tam je prostě skvěle. Krásná příroda přímo pod Frýdlantským Cimbuřím, klid a skvělý pan majitel s bezva kuchařkama, se o nás starali jako o vlastní. Možná se trochu “vyřádil” na našich starších závodnících a trenérech, když je učil otužovat se v místním bazéně, kde je voda studená i v létě :-) , ale nakonec to dali všichni, a někteří i pravidelně 2x denně (ráno a večer). A naši nejmladší, to jeden den vyzkoušeli také, a věřte, že se toho nebáli. Samozřejmě čistě dobrovolně a s rozumem.  
Jako i loni jsme se učili běžkovat, a ti co to již zkoušeli loni, vyrazili i na výlet.  Naučili jsme se běžkovat i trenéra Petra, který  tvrdil, že to jeho disciplína není, ale nakonec ho běžky uchvátili tak, že si je pořídí, aby příští rok mohl jet soutěžním tempem. 
Naučili jsme se mnoho nového v karate a opravdu jsme se zlepšili. Nejúžasnější na těchto akcích je možnost trénovat i s těmi nejlepšími v klubu a učit se od nich. 
Večerní program byl plný her a aktivit a prima nápadů našich trenérů. Trenérka Petra vždycky něco vymyslí, čím se pobavíme (a především ona … ) 
Týden byl prostě skvělý, a tak se těšíme na ten další v létě ….

Fotogalerie
Naši partneři
Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.
Versoft s.r.o.
Liberecký kraj
Liberecká Drbna