MEDAILOVÝ ÚSPĚCH Z NĚMECKA

MEDAILOVÝ ÚSPĚCH Z NĚMECKA

11.01.2023

Z Německé sparingové akce Rhein Shiai jsme přivezli čtyři medaile a spoustu zážitků.
Patnáct našich závodníků se zúčastnilo každoroční akce zaměřené na kumite v německém Nürburgringu. téměř 2000 karatistů se zde utkalo na sparingové soutěži, která probíhala systémem Round Robin (každý s každým), a ti nejlepší postoupili do další, finálové části. Zde se podařilo uspět Vendule Štěpánové, a to rovnou dvakrát (2.místo U21 a , 3.místo seniorky), Filipu Horňákovi - 3.místo dorost -52 kg a Michailu Chernenkovi - 3.místo žáci -42 kg. Avšak ani ostatní nezůstali pozadu, a těsně před postupem do finálových duelů se zastavil  Kolář Daniel, Artur Jančevski, Sofie Horňáková,  a nebo Soňa Pfeifrová.
Avšak tato akce je mimo sparingovou soutěžní část doplněna tréninky pod vedením kvalitních světových trenérů. V tom letošním to byli C.Grüner (GER), Salah Mesnaoui (MAR), nebo Rodolfo Blanco (VEN). Po celé dva dny se v různých blocích, mohli naši závodníci přiučit něčemu novému. 
Na závěr akce jsme samozřejmě nemohli zapomenout přidat i “mimosportovní ” zážitek, kterým byla návštěva jednoho z nejtěžších automobilových okruhů zvaného “Zelené peklo” a místního hradu.
Všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci klubu a těšíme se na setkání při akcích.
 

Fotogalerie
Naši partneři
Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.
Versoft s.r.o.
Liberecký kraj
Liberecká Drbna