ODDÍLOVÁ AKCE NA ZÁVĚR ROKU

ODDÍLOVÁ AKCE NA ZÁVĚR ROKU

10.08.2022

Akce s více než dvacetiletou tradicí, na které vyrostli ti nejlepší z klubu, mnoho našich trenérů a zároveň jedna z mála, kde se celý oddíl sejde pohromadě a rozloučí se s uplynulým školním rokem. Tento náš oddílový den nikdo nenazve jinak než “Oddílovka”, je dnem plným soutěží, zábavy a zároveň ukázkou celoroční práce všech. 
Ta letošní byla obzvlášť vydařená. Nejenom, že po období “Covidu” jsme se mohli vrátiti k naší “srdcové akci”, ale mnoho našich nových a mladých karatistů jí mohli zažít poprvé za dobu svého působení. 
V dopolední části všechny mladší skupiny mezi sebou soutěžili v různých disciplínách karate a to jak v tradičních, tak i netradičních. A co bylo letos unikátní? K překvapení všech velké množství rodičů, kteří ač bez zkušeností s tréninkem karate, se do soutěží ve speciálních disciplínách zapojili také, a to rekordním počtem cca 30 soutěžících. Tímto děkujeme nejenom za podporu akce, ale i za podporu svých dětí, kterým příklad v rodičích je nejlepším příkladem pro jejich sportování. 
V odpoledním bloku se prezentovaly jednotlivé tréninkové skupiny, které si připravily spolu s trenéry ukázky toho, co se naučily. Téměř hodinu mohli všichni návštěvníci sledovat ukázky dětí, ale i našich nejlepších závodníků a trenérů. 
Poslední část dne byla věnována vyhodnocení jednotlivých oddílových a trenérských anket za rok 2022, a vyhlášení výsledků dopoledních bloků. 
Anketa rodin a členů klubu  top závodník klubu 2022 Klára Muzikářová
Anketa rodin a členů klubu  nejlepší trenér   2022     Petra Piskačová
Vyhlášení nejlepší závodníci klubu 1.Klára Muzikářová 2. Filip Horňák 3.Taisia Biriucová 4.Matyáš Malý 5. Vendula Štěpánová 
Vyhlášení rodina roku - Petr a Helena Müllerovi
trenérská cena za práci a zlepšení během roku Karolína Trávníčková (11 let), Robin Hlaváček (10 let)

Všem, kteří nám pomohli s organizací, občerstvením a shánění cen pro děti děkujeme za podporu, všem, kteří přišli děkujeme za ukázku toho, že náš oddíl vychovává nejenom výborné sportovce  karatisty, ale je takovou velkou rodinou, kde si každý najde své místo, kde si každý najde to, co ho na karate baví. 

Akce je podpořena sportovním fondem Statutárního města Liberec a fondem Libereckého kraje
Dále pak děkujeme našim partnerům H&S team, Versoft s.r.o.

Fotogalerie
Naši partneři
Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.
Versoft s.r.o.
Liberecký kraj
Liberecká Drbna