Sport live 2022 a tradiční výšlap

Sport live 2022 a tradiční výšlap

04.09.2022

Po nabitém létu jsme i tuto tréninkovou a závodní sezónu zahájili veletrhem Sport live 2022 v liberecké Homecredit aréně. Veliká náborová akce se konala první zářijovou sobotu a příchozí děti si zde mohly zdarma vyzkoušet sporty, které by je bavily. Mezi nimi, na tradičním místě vedle hlavního vchodu, se prezentoval i náš oddíl.

Letos jsme pro příchozí děti a rodiče připravili nejen ukázku tréninku a možnost setkání se s trenéry, ale také soutěž o měsíční kurzovné zdarma a menší soutěže o odznáčky karate. Rukama nám prošlo přes 100 nových cvičenců a zdá se, že trénink karate se zalíbil hned několika z nich. Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na prezentaci klubu. Věříme, že kromě práce na stánku, si veletrh všichni užili. Těšíme se na nové tváře v tělocvičně.

A co by to bylo za zahájení roku bez tradičního společného výletu. Po Sport live 2022 jsme se napříč skupinami sešli u lesního koupaliště, opekli buřty, popovídali a takto posilnění vyrazili na Českou chalupu. Pro mnohé je trasa z Lidových Sadů pod Bedřichov velmi známá jako nepříjemný, ale o kondici vypovídající, běh a mnozí tuto výzvu možná ještě vyzkouší. Každopádně je na co se těšit a tréninková sezóna 2022/2023 je zahájena!

Fotogalerie
Naši partneři
Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.
Versoft s.r.o.
Liberecký kraj
Liberecká Drbna