První den příměstského táboru dětí 4 - 8 let 2023

První den příměstského táboru dětí 4 - 8 let 2023

17.07.2023

Dnes jsme s naší skupinkou nejmenších zahájili příměstský tábor dětí 4 - 8 let 2023 SK Karate Shotokan Liberec. Našim prvním cílem se stala výcviková stanice psovodů Policie České republiky, kde naše děti zjistili, jak se psi cvičí a co vše umí vyhledat (zbraně, akceleranty a mnoho dalšího). Následovala ukázka zajištění pachatele za použití služebního psa. Naše děti pak na oplátku ukázali policistům základní techniky karate. Tímto bychom chtěli moc poděkovat policejním psovodům v Černousích za úžasné přijetí a ukázky jejich práce.

Následoval výborný oběd v podobě rajské omáčky a těstovinou, který u některých neskočil jen v žaludku, ale i na triku :D
Dnešní den jsme zakončili výletem do lesa, kde děti základy zdravovědy, ve které budeme pokračovat i zítra.

Už se těšíme na zítřejší den.
Petr Müller a Jakub Šprysl 

Fotogalerie
Naši partneři
Město Liberec
MaMi Rádlo s.r.o.
Versoft s.r.o.
Liberecký kraj
Liberecká Drbna